Zajęcia Przed Przedszkolne:

Muzyczno-językowe zajęcia przygotowujące do przedszkola to zajęcia dla maluszków przygotowujące je do roli przedszkolaka, wykorzystujące elementy pedagogiki Marii Montessori, zabawy muzyczno-rytmiczne w oparciu o teorię Emila Dalcroze oraz E.E. Gordona oraz naukę języka angielskiego. Na każdych zajęciach wykonujemy prace plastyczne, śpiewamy piosenki, tańczymy i uczymy się samodzielności.

Bezstresowe oswajanie lęku separacyjnego

Nauka samodzielności, treningu czystości

Integracja w grupie rówieśników

Zabawy stymulujące rozwój dziecka

Warsztaty plastyczne, muzyczne i rytmiczne

Dowolny wybór dni zajęć:

– Muzyczny Poniedziałek i Środa
– Kreatywno-Manualny Wtorek
– Lingwistyczny Czwartek
– Sensoryczny Piątek

Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 10-12.00

Pierwsze zajęcia pokazowe w promocyjnej cenie.

Gordonki:

Zajęcia umuzykalniające prowadzone według teorii E. E. Gordon’a , słynnego jazzowego muzyka, psychologa, pedagoga. Wyznaje on zasadę, że dziecko uczy się podczas pierwszych pięciu lat życia. To tworzy podstawę dla późniejszego rozwoju. Jak wpleść naukę w zabawę? Najlepiej poprzez muzykę i różne rekwizyty – twierdzi twórca. Kolorowe chusty, piórka, wstążki, piłki, bańki mydlane i pudełeczka z ryżem. Do tego dobry humor, odrobina improwizacji i wspaniała zabawa gotowa.

Smykoplastyka:

Plastyka sensoryczna dla najmłodszych-poznajemy świat bosą stopą, brudną dłonią, szeroko otwartymi oczami, wąchającym noskiem, słuchającym uszkiem, smakującym językiem.

Angielski dla przedszkolaków:

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy program, który pomoże maluchom zdobyć wiedzę poprzez gry i zabawy, a także odkryć świat w nowy sposób, za pomocą języka obcego.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Na zajęcia lub urodziny w Coco klub!