Opinie o urodzinach

Opinie mam, które otrzymaliśmy na temat naszych urodzinek:


"Urodziny w Coco bardzo się podobały zarówno Ani jak i zaproszonym gościom. Bardzo dziękuję za wszystko.
Pozdrawiam Beata"

"Baaardzo dziękuję za fantastyczną imprezę urodzinową mojej 4-letniej córki Majki!!! Majka i jej młodzi goście bawili się wyśmienicie i już pytają kiedy znowu... My - dorośli goście - również spędziliśmy czas na bardzo przyjemnych pogaduchach nad pyszną kawą i ciastem. Wracam do Was we wrześniu - tym razem na urodziny syna ;-)))
Pozdrawiam Pani Kasia"

 "To były już nasza druga impreza urodzinowa w Coco Cafe – tym razem naszego 6-letniego Mikołaja. Znowu byliśmy zachwyceni: dzieci szaloną, wesołą i kreatywną zabawą a my – dorośli pyszną kawą i możliwością swobodnej rozmowy. Coco Cafe polecam wszystkim znajomym!”
Pani Kasia"

"Drogie Coco
Dziewczyny zachwycone, Ola nie chciała wychodzić a Hania zapisała całą stronę w pamiętniku o urodzinkach w Coco. Magik był bardzo fajny i ładnie nawiązywał kontakt z dziećmi i podtrzymywał ich zainteresowanie.
Dorośli też bardzo zadowoleni. Jeżyk, słone babeczki i pyszna herbatka podbiły ich serce. Dziękujemy
Patrycja"

"Witam,
Bardzo dziękujemy za życzenia oraz wspaniałą imprezę:) Dziewczynki były zachwycone. Z pewnością będziemy polecali Coco naszym znajomym i jeszcze nieraz Was odwiedzimy.
Pozdrawiam serdecznie,Ola "


"Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za organizację urodzin naszej córki Agatki. Zabawa była "przednia" co potwierdzały przede wszystkim dzieci. cyt."jeszcze takich urodzin nie było". Również rodzice byli miło zaskoczeni poziomem urodzin i chwalili nas za wybór miejsca.
Pozdrawiamy serdecznie, rodzice Agatki "

"Bawiliśmy się wspaniale, wszystko oceniamy na 5. Dziękujemy za miłą atmosferę, obsługę i zabawę. Będziemy polecać, dziewczyny (animatorka, barmanka) super.
Pozdrawiamy,Martyna, Marta i Martin "


"Urodziny bardzo nam się podobały a synek był bardzo zadowolony.
Jeśli chodzi o ocenę usług to 5 w każdej kategorii.
Pzdr, mama Kuby"

Witam,
Chętnie ocenię urodziny w Coco Cafe:
Animatorka Ada - 5
Barmanka - 5
Kawiarnia - 5
Urodziny uważamy za naprawdę udane. Właściwie nie mamy żadnych zastrzeżeń. Organizacja świetna, czas nie za długi, nie za krótki, dzieci bawiły się dobrze, a rodzice myslę podobnie.
Dziękujemy i mamy nadzieję, jeszcze skorzystać z oferty w przyszłości. "
Mama Mateusza