Urodziny dla 9-12 latków

Starszaki

Escape Room

Idealne rozwiązanie na urodziny dla odważnych! Trudne zagadki, tykający zegar… 
Jubilat i goście będą mieli trudne zadanie do wykonania… Kto da radę zdążyć przed czasem? Komu uda się pokonać własne słabości? Kto wykaże się umiejętnością logicznego myślenia? Cała drużyna razem z animatorem zawalczy o przetrwanie!

 Harry Potter 
W naszej Szkole Czarów, każdy poczuje się znakomicie! Stworzymy księgę zaklęć, przygotujemy wybuchowy eliksir, a także sprawdzimy jak nam idzie latanie na miotle… Wszyscy uczniowie Hogwartu otrzymają dyplom ukończenia kursu, a później będą świętować swój sukces podczas imprezy tanecznej!

Disco Party

Trzy...Dwa...Jeden… Zaczynamy! Prawdziwa zabawa w stylu disco? Oczywiście! Z głośników rozbrzmiewać będą same hity, a nasze animatorki zadbają o konkursy dla Wszystkich! Będziemy tańczyć, śpiewać i przeniesiemy się do szalonych lat 90. Taka impreza to doskonała zabawa i lekcja historii - poznamy styl ubierania się czy poruszania. Będzie dużo śmiechu i jeszcze więcej zabawy!

Kulinarna  Impreza
Nie lada gratka dla prawdziwych fanów pysznego jedzenia. Zamienimy się w kucharzy, którzy sami przygotują sushi ! Świeże składniki, wspaniałe dodatki … A kiedy wszystko zjemy  -  poszalejemy w rytmie tanecznych  hitów, zagramy w “mafię” - a także zamienimy nasze imiona na bardziej japońskie . Dobra zabawa - gwarantowana!