Scenariusze uniwersalne

Urodzinki uniwersalne

NOWOŚĆ !   Urodziny Małego Naukowca

Za pomocą tak prostych rzeczy jak jajko, balon, sok z cytryn czy wody, wejdziemy w świat zasad i kwasów! Przekonamy się czym jest elektrostatyka i na czym polega wyporność. Stworzymy też wulkan i sprawdzimy jak działa woda na ogień w całkiem odwrotny sposób! A to wszystko przy okazji świetnej urodzinowej zabawy!

Zobacz galerię zdjęć 


Podwodne przyjęcie z Nemo i Dori
Na dnie oceanu znajdziemy odpowiedź na nasze zagadki… I wypłyniemy w szaloną podróż z zapominalską rybką Dory na czele! Szukanie drogi do celu, łowienie skarbów, próba uwolnienia się z Oceanarium… To dopiero początek tego, co czeka nas podczas Podwodnego Przyjęcia! Ale ale… Rybka Dory spełniła swoje marzenie nasi goście puszczając do nieba balony też będą mieli okazję pomyśleć o swoich marzeniach, które w tak wyjątkowych okolicznościach na pewno zaczną się spełniać!

Zobacz galerię zdjęć Przyjęcie ze Scooby Doo - tajni agenci

Wspólnie znajdziemy się w opałach… I oczywiście wspólnie się z nich wydostaniemy! Moc zabawy i atrakcji czeka na naszych gości. Trudne zagadki, tor przeszkód, spotkanie
z “duchami”, a to dopiero początek naszej przygody na tropie zagadki!

Zobacz galerię zdjęć 

Przyjęcie Psi Patrol

NOWOŚĆ! Przyjęcie Okazjonalne

Każdego miesiąca obchodzimy jakieś wyjątkowe święto. Postanowiliśmy
zrobić z tego doskonały powód do zabawy! Na okazjonalnych urodzinach
dzieci wezmą udział nie tylko w szalonej zabawie z konkursami i tańcami,
ale również w tematycznych warsztatach, z których wyjdą ze wspaniałym,
własnoręcznie zrobionym arcydziełem!

NOWOŚĆ! Urodziny w stylu Escape Room - dla starszaków
Idealne rozwiązanie na urodziny dla odważnych! Trudne zagadki, tykający zegar…
Jubilat i goście będą mieli trudne zadanie do wykonania… Kto da radę zdążyć przed czasem? Komu uda się pokonać własne słabości? Kto wykaże się umiejętnością logicznego myślenia? Cała drużyna razem z animatorem zawalczy o przetrwanie!

NOWOŚĆ! Urodziny Harry Potter 
W naszej Szkole Czarów, każdy poczuje się znakomicie! Stworzymy księgę zaklęć, przygotujemy wybuchowy eliksir, a także sprawdzimy jak nam idzie latanie na miotle… Wszyscy uczniowie Hogwartu otrzymają dyplom ukończenia kursu, a później będą świętować swój sukces podczas imprezy tanecznej!